Pas Dubai, Tajlanda muaj i mjaltit për këtë çift shqiptar

By

Pak ditë para se të mbaronte viti 2019, fotografi Veton Osmani i tha ‘Po’ Venera Canollit, në një dasëm që mori vëmendjen e medias.

E pas saj vjen muaji i mjaltit, që çifti aktualisht janë duke e shijuar. Vetoni dhe Venera fillimisht zgjodhën Dubai e ndërsa tani po qëndrojnë në Tajlandë dhe kanë filluar shpërndarjen e imazheve të para nga ky destinacion unik.

Mirëpo, Vetoni e Venera nuk janë të vetmit shqiptarë që po gjinden aktualisht në Tajlandë, pasiqë përmes rrjeteve sociale kemi kuptuar se pushimet atje po i bëjnë edhe Morena Taraku në njërën anë, teksa në tjetrën Klajdi Haruni me shoqëri.

E temperaturat e larta duket se janë të pëlqyera nga shumë artistë, kur tek ne po bën ftohtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm