Imazhi i parë me të birin 2 muajsh: Ajola Xoxa dhe Kajan janë dashuri

By

Kajan, djali i parë i çiftit të njohur Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa, tashmë ka një fotografi në profilin e së ëmës në Instagram.

Derisa Veliaj ishte më transparent me imazhet e para të të birit në llogarinë e tij në Instagram, ishte Ajola ajo që u tregua më e rezervuar.

Por meqë Kajan sot është dy muajsh, Xoxa edhe e publikoi një fotografi me të.

Duke e mbajtur në krahë, Kajanit të vogël e ëma ka vendosur të mos ia ekspozojë fytyrën, megjithatë ky imazh të përçon shumë dashuri dhe ngrohtësi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm