Alpiflor, çaji detox për humbjen e kilogramëve të tepërt!

By

Lufta me kilogramë për shumicën prej nesh është në baza ditore. Të gjithë dëshirojmë të dukemi mirë e kemi provuar mënyra të ndryshme.

Mirëpo, sot ne u’a propozojmë një çaj detox me rezultat tejet të mirë.

Fjalën e kemi për çajin Alpiflor që i cili konsumohet dy herë në dytë, mëngjes sapo zgjohesh 45 minuta para ushqimit me ujë të vluar dhe po ashtu 45 minuta para darkës.

Ky çaj nuk ka efekte anësore, e shpejtëson metabolizmin dhe tretjen e po ashtu e ndërpret apetitin.

Është një antioksidant i cili parandalon ndjezjen dhe barazon kolesterolin.

Ky çaj nuk lejohet për gratë shtatëzëna dhe nëna gjidhënëse e po ashtu për fëmijë nën moshën 18 vjeçare dhe ato pesona që kanë probleme të zemrës dhe tension të lartë.

Mos e mendoni dy herë, lufta me kilogramët e tepërt luftohet me çajin Alpiflor i cili është propozuar edhe nga figura publike si Liberta Spahiu e Zaimina Vasjari./Prive.al

Artikuj të ngjashëm