Pas ‘Haram’, Adelina vjen më ndryshe në projektin e ri

By

“Haram” ishte kënga e fundit që Adelina Berisha solli për publikun, pas një shkëputjeje relativisht të gjatë.

Kënga baladë u pëlqye shumë nga publiku dhe kjo u reflektua edhe në komente e klikime.

Por, Adelina s’do mjaftohet me kaq dhe menjëherë ka përvishur ‘mëngët’ për projektin e ri muzikor.

Kësaj radhe, mësohet se Adelina po punon në studio për një këngë ritmike, e denjë për ditët e nxehta që po vijnë.

Për më shumë, presim e shohim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm