Enca realizon ëndrrën, koncert gjigant në Tiranë (VIDEO)

By

Ajo sapo ka dhënë një lajm të mirë për fansat e saj shqiptarë.

Këngëtarja Enca Haxhia, do të mbajë një koncert shumë të madh në Tiranë.

Haxhia këtë e ka thënë përmes profilit të saj në Instagram, ku ka prezantuar edhe një video në të cilën tregon se me cilët artistë do ta mbajë koncertin.

“Kam kaq shume kohe qe pres dhe planifikoj momentin e duhur per nje koncert gjigand ne Tirane / Sheshin Skenderbej dhe momenti erdhi ?? ne 27 korrik”, ka shkruar Enca në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm