Dikush po cenon privatësinë e Sinan Vllasaliut

By

Nuk janë aspak të rralla rastet kur një person anonim i fshehur pas një emri publik, synon të krijojë prezencë në rrjete sociale.

E di duket target i radhës është këngëtari Sinan Vllasaliu.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, ai shkruan se dikush po tenton të dëmtojë privatësinë e tij dhe lut ndjekësit e tij që ta raportojnë.

“Miq te dashtun dikush ose me sakt dikush i papergjegjshem provon te demtoj privatsin time ne rrjetet sociale, facebook dhe instagram! Ju lutem raportoni!” – shkruan ai në postim në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm