Luana Vjollca publikon këngën e re, “Vetëm ty” quhet projekti (VIDEO)

By

Nga moderatore në këngëtare, Luana Vjollca nuk ka të ndalur.

Ajo, sapo ka lansuar këngën e saj të re solo, pas duetit që bëri bujë me Bujar Qamilin.

“Vetëm Ty” quhet kënga e re e Luanës, klipin e të cilit ajo e ka xhiruar në qytetin e Gjakovës, duke përfshirë pjesët më të bukura të vendit si Çarshia e Vjetër.

Si gjithmonë edhe në këtë klip, Luana ka zgjedhur të jetë lozonjare dhe duket goxha bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm