‘Kafe dhe llokum’ projekti i ri i Mimoza Shkodrës (VIDEO)

By

Ka vetëm pak kohë prej kur ka sjellur projektin ‘Dashni’ me partnerin, Seldi Qalliun!

Por, befasitë në muzikë nga Mimoza Shkodra nuk ndalen me kaq.

Këngëtarja ka publikuar sonte këngën e re, kësaj rradhe solo.

‘Kafe dhe llokum’ mban titullin ky projekt muzikor i cili është pjesë e projekteve në fundvit.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm