Enca adreson komentet se ajo ka ndërhyrje kirurgjikale

By

Të shumta janë rastet kur në postimet e Encës në llogarinë e saj në Instagram ka komente të shumta se ajo ka bërë ndërhyrje kirurgjikale.

Kurse sot këngëtarja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo iu adresohet gjithë këtyre komenteve me shumë humor.

“Sa herë që dikush përmend ‘silikon, rri si të ka bërë Zoti’ në profilin tim… Zoti derdh një lot për ju. Thjesht gjene të mira & dhe e bekuar nga Zoti, zemër.” – shkruan këngëtarja.

Artikuj të ngjashëm