Milot Rashica zbulon emrin dhe portretin e bebes

By

Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur.

View this post on Instagram

Dream big, little boy 🙏🏼

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on

Disa orë më vonë, me një tjetër postim në llogarinë e tij në Instagram ai zbuloi emrin dhe portretin e bebes.

Në kapelën e të porsalindurit shkruan Tian dhe ky është emri të cili i vunë prindërit e rinj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm