Përzgjedhje e rrallë për emrat e binjakëve të Teuta Kurtit

By

Pak ditë më parë, këngëtarja Teuta Kurti u bë nënë sërish kur solli në jetë dy binjakë të shëndoshë.

Teuta që këtë pjesë e kishte mbajtur në privatësi gjatë muajve të shtatzënisë nuk zbuloi detaje tjera deri sot, kur përmes një postimi në Facebook ka treguar detaje.

Aya, vajza e parë e çiftit është bërë motër e Dar dhe Danah, djalë e vajzë që tashmë plotësojnë mozaikun pesë anëtarësh të familjes Luta.

Këngëtarja ka shtuar se së shpejti do të publikojë edhe foton e parë të dy binjakëve. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm