Motrat Ismaili përcjellin Monën për në banesën e fundit (FOTO)

By

Me lajmin për ndarjën e saj nga jeta u kuptua edhe që sot në ora 13:00 do të bëhej varrimi i së ndjerës në varrezat e qytetit në Dragodan.

të shumtë ishin kolegë dhe dashamirë të familjës që më pikëllim ngushëlluan motrat Ismaili, sot më të pikëlluarat janë ato tek po bëhën gati ti japin nënës së tyre lamtumirën e fundit.

Prive.al ju sjell imazhe nga cerremonia ku të tri motrat Adelina,Zanfina dhe Ema sa janë të pikëlluara janë edhe  më të bashkuara se kurrë. Mes tyre shihet edhe këngëtarja Shkurte Gashi duke ngushëlluar motrat për humbjen e tyre./PRIVE.AL

13073225_10201478989972472_1845445108_o

13106095_10201478990812493_842650717_o

Artikuj të ngjashëm