A i’a ka treguar Mihrija gishtin e mesëm Naimit?! (Video)

By

Këngëtari dhe prezantuesi Naim Abazi ka qenë protagonist i intervistës provokative të Prive-së.

Ai ka treguar se dhjetra herë i ka kënduar Mihrijes këngën “Kallma Cigaren, e teksa thithësen elektrike e përdor bashkëshortja e tij.

I pyetur se nëse Mihrija i ka treguar gishtin e mesëm, Abazi është përgjigur që disa herë por me shaka dhe ia ka kthyer në të njëtën mënyrë.

Ndërsa ka shtuar se nuk e sheh veten duke punuar si zhigolo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm