Emina Çunmulaj publikon foto teksa ushqen vajzën me gji (FOTO)

By

Vetëm dy ditë më parë, super-modelja shqiptare, Emina Çunmulaj, u bë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një vajzë të cilës ia la emrin  Mia Soraya Nazarian.

Para pak minutash, Emina postoi një fotografi bashkë me dy vajzat e saj, të madhen dhe të voglën të cilën shihet duke e ushqyer me gji.

“Mirëmëngjesi botë, ushqyerja me gji është e magjike”, shkroi modelja nën fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Shumë të ëmbla apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm