Më në fund, këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagramit (FOTO)

By

Ishte mbase e vetmja këngëtare e njohur shqiptare që nuk kishte Instagram.

Por, nga sot e tutje në këtë rrjet social e gjeni edhe Jehona Sopin.

Ajo ka hapur llogari në Instagram pikërisht sonte kur edhe u rikthye në skenë me këngën “Anej” me të cilën u paraqit në Kënga Magjike.

Jehona bashkëpunoi me Armend Rexhepagiqin dhe Aida Barakun për këtë projekt muzikor të cilin nëse nuk e dëgjuat akoma keni mundësi tani, në videon e mëposhtme.

Dhe mos harroni, filloni ta ndiqni Jehonën në Instagram për t’i parë më të rejat nga ajo./Prive.al

View this post on Instagram

Anej ♥️

A post shared by Jehona Sopi (@jehonasopiofficial) on

Artikuj të ngjashëm