Dy festa në një ditë: Ish-missi shënon ditëlindjen e vajzës (FOTO)

By

Ky fillim Shtatori ka sjellur emocione për shumë prej fytyrave publike me fëmijët e tyrë që nisën një kapitull të ri me hyrjen në shkollë.

E për Besa Gashin festa ishte e dyfishtë.

Krahas ditës së parë të shkollës, në familjen e ish-Miss Kosovës është festuar edhe vetë ditëlindja e vajzës Kjara.

‘Sot 6 vite ti me dhe emrin Nene, pikerisht ne ditelindjen time erdhe ti Kjara ime dhurata me e bukur qe kam mar ndonjeher, dasht’ Zoti e festojm gjithmone se bashku’ – ka deklaruar përmes një postimi Gashi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm