Ledina Çelo kthehet në kohë: Si dukej 25 vite më parë?

By

Vitet kanë ndaluar për këngëtaren Ledina Çelo.

Ajo vazhdon të mahnisë me linjat e saj dhe freskinë që reflekton përkundër faktit që ka përpara prefiksin 4 dhe është bërë nënë e dy fëmijëve.

Por, si është dukur këngëtarja këtu e 25 vite pas në periudhën e adoleshencës?

Vetë Ledina është rikthyer në kohë përmes një postimi në rrjete sociale ku ka ndarë një fotografi të përbashkët me shoqe të saj.

Me një stil mahnitës për kohën dhe linja të cilat i ka pothuajse edhe sot të njejta, Ledina e 1994-tës, e dyta nga e majta në fotografi dallon fare pak nga ajo e sotme, e 2019-tës. /Prive.al

View this post on Instagram

Gocat e Tirones! Viti 1994

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Artikuj të ngjashëm