Kush është aktori që po bëhet baba në moshën 16-vjeçare?

By

Ai njihet për shumë role interesante…

Aktori shumë i dashur për publikun, Alex Bain, pritet të bëhet baba në moshën 16-vjeçare.

Ylli i “Coronation Street” dhe e dashura e tij, Levi Selby, e cila gjithashtu është 16-vjeçare, po presin fëmijën e tyre të parë së bashku, sipas The Sun.

Ishte Selbi ajo që e zbuloi fillimisht me anë të një ultrazëri të postuar në Facebook, duke shkruar: ‘8 dhjetor’.

Ajo gjithashtu pëlqeu një koment nga një mik i cili shkroi: “Alex do të jetë një baba i mrekullueshëm”.

Artikuj të ngjashëm