Edhe pse ka klipin gati: Ronela regjistron një tjetër këngë!

By

Ronela Hajati kishte planifikuar disa këngë për këtë vit, por preferoi të mos i publikoj për shkak të gjendjes aktuale.

Mirëpo, përtej kësaj Ronela nuk pushoi.

Përpos “Aventura” e cila tashmë ka dhe klipin gati, Hajati erdhi në Kosovë për të regjistruar një tjetër këngë.

Lansimi i tyre do të bëhet sapo të përmirësohet gjendja aktuale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm