Elinel nënshkruan kontratë me të huaj!

By

Reperi Elinel i cili para pak ditësh erdhi në bashkëpunim me Fjolla Morinën, është duke punuar për projektet e veta. Madje ky vit do të jetë goxha produktiv.

Graniti ka thënë për Prive se është duke punuar në disa projekte të cilat sa më parë do ti përmbledhë në një album.

Përveç kësaj ai ka nënshkruar kontratë me kompaninë Hokus Pokus me seli në Amerikë dhe Kosovë në bashkëpunim me zvicerano-gjerman e që do ta menaxhoj reperin në fjale e që gjithashtu do ndikojnë në kualitetin dhe promovimin e produkteve të reperit nga Prishtina./Prive

Artikuj të ngjashëm