Cozman publikon këngën e re por çfarë habiti fansat?

By

Reperi Cozman ka publikuar sot projektin e tij më të ri ‘You knoë me’.

Kjo këngë vjen pas një periudhe relativisht të paqartë me pakënaqësi brenda grupit ‘Babastars’, nga i cili u duk se doli.

Megjithatë, për habinë e shumëkujt, po ky projekt para pak minutash është publikuar në kanalin zyrtar të ‘Babastars’.

Duket se dalëngadalë, pas ‘pishmanit’, Cozman mbase po kthehet në origjinë, aty ku nisi dhe ku mori famën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm