Aurela Gaçe performon tre herë këtë vit në Kënga Magjike!

By

Këngëtarja Aurela Gaçe këtë edicion të Kënga Magjike do të ketë prezencën më të madhe. Natën e parë gjysmë finale do e hap me këngën ‘Pa Kontroll’ me të cilën fitoi këtë festival një vit më parë.

Ndërkaq dy herë të tjera do të paraqitet me këngën konkuruese të këtij viti ‘Akoma jo’, një herë në gjysmë finale dhe pastaj në finalen e së shtunës.

Aurela është shpallur dy herë fituese e kësaj gare teksa gjasat janë ta rrëmbej sërish për të tretën herë me radhë.

Artikuj të ngjashëm