Xhensila ka gati një bashkëpunim: Zbulohet emri i këngëtarit të njohur

By

Vitin që lamë pas të dy artistët kanë qenë tejet të angazhuar e produktivë, por fundviti i gjeti bashkë në një koncert, që mesa duket ka dhënë fryte dhe për diskografi.

Sipas informacioneve të sigurta, Ardian Bujupi e Xhensila Myrtezaj do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë.

Teksti është shkruar nga Muma, muzika nga Ardiani teksa për videoklipin akoma nuk është vendosur.

Paralelisht me këtë projekt, Ardiani ka bërë dhe një tjetër këngë por atë për tregun gjerman.

Artikuj të ngjashëm