Ekskluzive: Ja për çfarë arsye u prishën mes vete Afrim Muqiqi dhe Dani!

By

Krisje raportesh apo prishjet janë një realitet i jetës dhe pse jo shumë i këndshëm për shumëkë.

Prishje e inate kemi dhe në mesin e artistëve shqiptar, që kanë bërë bujë shumë shpesh e kanë zënë vend në media tona.

E lajmi për prishje raportesh mes dy këngëtarëve të muzikës popullore Afrim Muqiqi dhe Ramadan Krasniqi – Dani i bërë publik në promon e kësaj të Shtune në Privena zuri në befasi të gjithëve. Cila është arsyeja e prishjes ?! Cka ndodhi që relacioni i tyre u shkëputë?!

Një pjesë e versionit është shpalosur sonte në emisionin ‘Prive’ versioni këngëtarit Muqiqi dhe intervistën e tij mund ta ndiqni në kronikën e realizuar nga Maki Bajrami. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm