Aktorja kosovare bëhet nënë: Sjellë në jetë fëmijën e parë (FOTO)

By

Ajo mori epitetin nënë pikërisht në ditën e Krishtlindjeve.

Aktorja kosovare, solli në jetë një djalë, që është edhe fëmija i saj i parë.

Albulena Kryeziu, ka bërë me dije se pritjes së ëmbël i erdhi fundi dhe se tashmë ajo është bekuar me ardhjen në jetë të Don Bokshit.

Kryeziu ka një vit që është martuar me regjisorin kosovar Ilir Bokshi, ndërsa për çiftin ky është edhe fëmija i parë.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim në ekran e në shfaqje teatrale, Lena do i mungojë për një kohë teatrit sepse dikush tjetër po e pret kujdesin e saj.

Urime Lena, ta kesh me jetë. /Prive.al

Don Bokshi 25 dhjetor 2017 #itsthemostwonderfultimeoftheyear ?????

A post shared by Lena Kryeziu Bokshi (@lenakryeziu) on

Artikuj të ngjashëm