PREMIERË: 2po2 dhe Capital T vijnë me ‘Kujt pi kallxon’

By

Ndër vite, dajë e nip, Besnik Canolli – 2po2 dhe reperi Capital T kanë krijuar bashkë hite që do të mbahen mend gjatë.

E duket se suksesin e njejtë, dyshja do ta ripërsërisin edhe me projektin e ri të cilin sapo e kanë publikuar.

‘Kujt pi kallxon’ titullohet edhe prurja më e re nga artistët, projekt ky i cili do të jetë pjesë e albumit ‘2020’ të 2po2.

Kënga e re mban muzikë të B.O beatz e është miksuar nga Mixey teksa për klipin është përkujdesur Max Production.

Prive.al ju sjell premierë projektin më të ri nga dyshja. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm