Alisa dhe Urimi prindër për herë të parë brenda BBVK?

By

Teksa banorët ishin mbledhur në tavolinën e bukës, Alisa dha një lajm që befasoi të gjithë.

Ajo me plot emocione tha se po pret fëmijën e parë me Urimin.

“Unë jam shtatzëne”, thotë ajo teksa banorët qohen nga karriget duke brohoritur dhe uruar çiftin e ri.

Por, ky gëzim i banorëve që jetë shkurtër sepse Alisa më pas zbuloi se e gjitha ishte një rreng i momentit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm