Prive zbulon: Ja gjinia e foshnjes që do t’i bëj prindër Albatritin dhe Egzonën

By

Rreth një muaj më parë ata i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze me shumë të pranishëm nga bota e artit dhe jo vetëm.

E që prej fillimeve, dyshimet se Egzona, bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi është shtatzënë nuk kanë munguar.

Tashmë kur barku nuk le hapësira për dilema, Prive ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës që presin dyshja.

Se a presin djalë apo vajzë e kuptoni përmes videos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm