Liani qenka kopje e Vesës kur ajo ishte e vogël

By

Së fudmi edhe Vesa Luma publikoi një foto nga fëmijëria e saj.

Në foton e shkrepur në vitin 1990, nuk mund të injorohet fakti se i biri i saj Liani i ka ngjarë kokë e këmbë këngëtares.

View this post on Instagram

Mini Vesa 🥰 1990

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Vesa Luma dhe Big Basta së bashku me të voglin e tyre Liani ka kohë që janë vendosur të jetojnë në Zelandën e Re. /Prive.al

View this post on Instagram

My whole 🌎 in one picture

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Artikuj të ngjashëm