E sigurt se do jetë me të deri në përjetësi, Afërdita Dreshaj i shpreh dashurinë të fejuarit

By

Që disa vjet janë në lidhje ndërsa tani kanë arritur të bëjnë hapin e madh drejt martesës.

Ata të dy u fejuan pasi Jakub Kindl, sportisti çek i propozoi martesë këngëtares shqiptare Afërdita Dreshaj.

Dyshja u fejuan gjatë muajit që lamë pas dhe e nisën vitin 2018-të si dy njerëz më të dashuruar se asnjëherë dhe shumë tëlumtur krah njëri tjetrit.

Kjo të paktën mund të merret vesh nga postimet e panumërta të Afërditës, në adresë të të dashurit që e surprizoi me një propozim romantik.

Dreshaj ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku shkruan: “Gëzuar për përjetësinë tonë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm