Vjen lajmi i ri nga Arilena Ara!

By

Arilena Ara dhe Gjon’s Tears kanë publikuar këngën “Dance Me” e cila ishte pjesë e albumit “Pop Art” të Arilenës.

Por artistët nuk janë ndalur me kaq.

Dyshja së bashku janë duke punuar për videoklipin e këngës “Dance Me”.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku shkroi se së shpejti do të publikohet videoklipi i bashkëpunimit të tyre. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

 

Artikuj të ngjashëm