Tani publike: Kënga e re e Dua Lipës, aq fantastike sa “New Rules”

By

Sukses të jashtëzakonshëm pati me këngën paraprake “New Rules”, përmes së cilës depërtoi tek mijëra dëgjues në botë e e shumë-fishoi numrin e fansave të saj.

Dua Lipa meqë hovin e mori, tani s’do te ketë të ndalur.

Përderisa gjithçka rreth këngës tjetër u pëlqye, në të njëjtin stil të veçantë Lipa solli edhe këngën tjetër që u publikua këtë të premte.

“IDGAF” është kënga e re e Duas së cilën sapo e ka publikuar ndërsa edhe kësaj here teksti flet për një dashuri të dështuar, tradhti dhe për fuqinë e një gruaje që vendos t’i lërë të gjitha prapa. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm