Buta jo më me Faton Shoshin dhe ‘Nesër Music’?!

By

Ka vite në skenë por hovin e madh e mori së fundmi.

Nënshkrimi me ‘Nesër music’ me menaxher Faton Shoshin bëri që reperi Buta të marrë famën e madhe.

Bashkëpunimet, përfshirë ato me Ledrin, ishin hite verore.

Por, duket se me kaq ka mbaruar çdo gjë. Rreth një vit pas nënshkrimit, Buta ka ndërprerë kontratën me ‘Nesër music’.

Ai përmes një postimi krah vëllait të tij ka deklaruar se nga tani e tutje është artist i pavarur.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë sukses në këtë kapitull të ri! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm