E ëmbla Erzë, sjell versionin e saj të ‘Hello’ nga Adele

By

Fenomeni shqiptar, Erza Muçolli po vazhdon të mahnisë audiencën me zërin dhe talentin.

Së fundmi, bashkë me grupin ‘Kids United’ ajo ka sjellur interpretimin e këngës ‘Hello’ të Adele dhe ‘What do You Mean’ të Justin Bieber.

Kujtojmë se me grupin si projekt i UNICEF që synon të promovojë paqen, Erza ka korrur sukses me albumin e parë që u ngjit në vendin e parë në Francë.

Ndërkaq përpos si këngëtare shumë shpejt presim ta shohim edhe si aktore në një film për të cilin ka nënshkruar kontratë. /Prive.al/

 

https://www.youtube.com/watch?v=8VCwzw6hEUU

Artikuj të ngjashëm