LEONORA JAKUPI NË QYTETIN E DASHURISË PËR DITËLINDJE

By

[tribulant_slideshow gallery_id=”1″]

Me sa duket marsi nuk qenka vetëm muaji i pranverës e i projekteve muzikore por edhe i ditëlindjeve.
Një tjeter artiste e cila sot feston datën e lindjes ëshë Leonora Jakupi. Këngëtarja gëzon plot 36 vite, disa
në skenë e disa jashtë saj.
E për ta shënuar këtë ditë në mënyrë sa më të veqantë Leonora ka udhëtuar drejt Francës. Aktualisht ajo
gjindet në Paris me çrast po feston ditën më të dashur të gjithë vitit.
Leonora është një ndër këngëtaret më të njohura , të bukura e të preferuara në trojet shqiptare. Ajo
vazhdon të jetë aktive në diskografinë shqiptare cdo ditë e më shumë. Por Leonora nuk po punon vetëm në
profesion. Ajo po kujdeset shumë edhe për fizikun. Bukuria e saj përkundër moshës po përtërihet për herëe më shumë.
Leonora pothuajse cdo herë shfaqet fresh e me stil të veqant sa i përket edhe tendencave të fundit në modë.
Ajo madje lirisht mund të cilësohet si femra më me klas këto vitët e fundit. E prive.al për nderë të
ditëlindjes së saj, ju sjell 36 fotografi të cilat në mënyrë artistike paraqesin stilin e Leonores në 36 vite.
Prive.al gjithashtu i uron edhe shumë vite të lumura dhe të bukura siq është vet ajo./prive.al

Artikuj të ngjashëm