Dy qaforet e Taylor Swift marrin gjithë vëmendjen në Super Bowl!

By

Në lajmet jo shumë befasuese të sotme, Taylor Swift është parë (e veshur me dy gjerdan Stephanie Gottlieb) në Super Bowl 2024, ku ajo po mbështet të dashurin e saj, Travis Kelce, i cili luan për Kansas City Chiefs.

Ndërsa tifozët e futbollit zunë vendet e tyre për ndeshjen e madhe, tifozët shpejt vunë re Swift, 34, midis detit të fansave.

Nuk kaloi shumë kohë që fotot u shfaqën në internet dhe menjëherë vumë re se muzikantja kishte vënë jo një, por dy gjerdan nga Stephanie Gottlieb (shih më poshtë).

taylor swift super bowl necklaces Stephanie Gottlieb copy

Swift kishte veshur një bluzë të zezë me bust, një xhaketë bardhë e kuq (shkoni Chiefs!) dhe xhinse që kishin prerje të mëdha diamant i rremë në kofshë. Ajo ka aksesuar me varësen Large Varsity nga Stephanie Gottlieb, e cila shitet për 2,950 dollarë. (Ne gjetëm një opsion më të volitshëm në Amazon për 33 dollarë.) Këngëtarja kishte veshur gjithashtu Diamond Tennis Choker (7,500 dollarë), i cili i ngjan gjerdanit të tenisit 5 mm të Gemsme (35 dollarë).

taylor swift necklaces super bowl.

Disa fansa ishin të shqetësuar se Swift nuk do të arrinte në Super Bowl 2024. E shihni, Swift pati një performancë të Eras Tour në Tokio një natë para ndeshjes së madhe. Edhe pse është një fluturim 12-orësh nga Japonia në Vegas, ndryshimi i orës ishte në anën e Swift.

Sigurisht, kjo nuk është hera e parë që Swift ka mbështetur të dashurin e saj nga tribuna. Muajin e kaluar, ajo mori pjesë në Kampionatin AFC në stadiumin M&T Bank, ku Kansas City Chiefs mposhtën Baltimore Ravens dhe fituan vendin e tyre në Super Bowl 2024.

Pas ndeshjes, këngëtarja vrapoi në fushën e futbollit për të përqafuar mashkullin e saj për të festuar fitoren. Momenti u bë menjëherë viral në internet, veçanërisht kur fotografët kapën fotot e Swift-it duke ndarë një puthje me Kelce. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm