Romanca mes Lady Gaga dhe Bradley Cooper? Paska qenë e gjitha një marifet!

By

Dueti intim i Lady Gaga me Bradley Cooper në Oscars në shkurt, kishte bërë të gjithë botën të pyesin se nëse romanca e tyre e filmit në A Star Is Born ishte bërë reale.

Por tani këngëtarja Bad Romance, Gaga, e cila këndoi këngën e hitit të filmit për vitin 2018 Shallow me Bradley, i është drejtuar direkt thashethemeve për herë të parë – dhe rrëfeu se dyshja planifikuan qëllimisht shfaqjen e tyre prekëse për t’i bërë njerëzit të mendojnë se ishin të dashuruar.

Ajo zbuloi: «Ne planifikuam gjithçka. Ishte e orkestruar. Ne bëmë një histori dashurie.

“Për mua, si interpretuese dhe aktore, sigurisht që donim që njerëzit të besonin se ishim të dashuruar. Ne donim që njerëzit ta ndienin atë dashuri në Oskar.

 The singer revealed that their steamy performance of Shallow at the Oscars was completely 'orchestrated' as the pair wanted fans to believe they were in love

“Ne donim që kjo dashuri të depërtonte në çdo lente të kamerës në çdo televizion që po shikohej. Dhe ne kemi punuar shumë për të – kemi punuar me ditë.”

Edhe Oprah Winfrey, e cila e intervistoi Gaga për revistën Elle, gjithashtu pranoi që ajo e kishte pyetur Bradley për lidhjen e tyre.

Ajo i tha Gaga: “Ne po flisnim për të gjitha thashethemet që qarkulluan për ju vitin e kaluar.

“Ai tha nëse do të kishin qenë të vërteta, ai kurrë nuk do të kishte qenë në gjendje t’ju shikonte në sy të ulur në atë piano.”

Gaga mbështeti historinë e tij, duke i thënë Oprah-s, se versionin e tij i ngjarjeve ishte “absolutisht” e vërteta.

Por fjalët e saj do të jenë të vështira për t’u dëgjuar për modelen Irina Shayk, kur lidhja e saj katër vjeçare me aktorin Bradley u vu nën presion të madh nga afërsia e tij me Gaga.

Burimi: Thesun.co.uk

 

Artikuj të ngjashëm