Ekskluzive: Prive zbulon gjininë e fëmijës së dytë të Mc Kreshës (VIDEO)

By

Mc Kresha dhe gruaja e tij Erzina, së shpejti bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti janë në pritje të një djali, pas vajzës Iza.

Në videon më poshtë i gjeni të gjitha detajet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm