Dua Lipa uron nënën me një imazh tipik tradicional (FOTO)

By

Përveç Milot Rashicës, sot ditëlindjen feston edhe nëna e këngëtares me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, Anesa.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një kolazh me foto, njëri prej të cilëve është tipik tradiocinal shqiptar.

Anesa shihet me dimi dhe jelek dhe këtë imazh Dua e zgjodhi të parin.

“Gëzuar ditëlindjen për mbretëreshën e botës time. Numri im i parë gjithmonë. Të dua më shumë se që fjalët mund ta përshkruajnë. Tani le të kërcejmë”, ka shrkuar Dua.

Nëse nuk e dini, javë më parë Prive zbuloi të dashurin e ri të Dua’s, pas ndarjes nga Isaac./Prive.al

Artikuj të ngjashëm