Publikohet kënga e re e Ed Sheeran (VIDEO)

By

Ed Sheeran dhe Khalid janë bërë bashkë për një këngë të re!

Këngëtari 28-vjeçar i hitit “Perfect” dhe performuesi 21 vjeçar i “Young Dumb & Broke” sot e publikuan këngën e tyre të re “Beautiful People”.

Kjo këngë është e fundit nga albumi i ri i Ed që pritet të publikohet më 12 korrik.

Gjatë javës së kaluar, Ed publikoi listën e këngëve të albumit në fjalë dhe zbuloi se përfshin bashkëpunime me artistë të mëdhenj.

Artikuj të ngjashëm