Lorik Cana kërcen me Aurela Gaçen (Video)

By

Përfaqësuesja e Shqipërisë mbrëmë ka vazhduar festën në një nga lokalet e Tiranës, përkatësisht atë të Aurela Gaçes.

Përpos këngëtares e cila shihet duke kënduar në skenë janë ngjitur edhe futbollistët.

Në një video që ka siguruar Prive.al shihet Lorik Cana në skenë duke kënduar dhe shijuar kualifikimin në Euro 2016./Prive.al

Artikuj të ngjashëm