Dy ish-banorët e BBVK po vijnë me një bashkëpunim

By

Pas bashkëpunimit mes Getinjos dhe Ana Kabashit, dy ish-banorë të shtëpisë BBVK kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor.

Bëhet fjalë për Lugatin – i cili i është rikthyer muzikës së fundmi – dhe Ganes.

Lajmin për bashkëpunimin e ri e dhanë vetë dyshja artistike në Instagram. Kënga e re me titull “Boom” publikohet të premten në ora 18:00. /Prive.al\

View this post on Instagram

A post shared by Gjon Gjon (@lugatiofficial)

Artikuj të ngjashëm