Dua Lipa do donte një rol në serialin e famshëm

By

Nëse jeni fans i Dua Lipës dhe serialit American Horror Story, kjo është për ju.

Superylli i popit kohët e fundit u ul në komoditetin e shtëpisë së saj për t’iu përgjigjur disa pyetjeve për Ask Chat të IHeartRadio, ku ajo zbuloi se absolutisht do të pëlqente një rol në serialin hit.

“Unë me të vërtetë do të doja të isha në American Horror Story sepse gjithmonë i kam dashur personazhet dhe atë serial dhe se si ata arrijnë të luajnë aq role të ndryshme me çdo sezon,” tha këngëtarja e “Break My Heart”, duke vazhduar, “Unë thjesht e dua historinë pas saj dhe kam qenë gjithmonë një fanse. A po dëgjoni, Ryan Murphy?

Mbase nuk është vonë. Në janar, seriali u rinovua edhe për tre sezone të tjera. Dhe muajin tjetër, Murphy, krijuesi i emisionit, hyri në Instagramin e tij personal për të njoftuar kastin e sezonit 10, i cili përfshin të preferuarit e fansave si Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Billie Lourd, dhe disa të tjerë.

Artikuj të ngjashëm