Si po qëndron relacioni i Leonitës me vjehrrën dhe kunatën?!

By

Edhe pse me prejardhje nga një vend mjaft i vogël, falë talentit të tij ai është duke ndërtuar një karrierë të madhe.

Fjala është për futbollistin nga Kosova, Granit Xhakën, i cili tani vonë është bërë pjesë e një ndër ekipeve më të mëdhaja në Angli, Arsenalin.

Përveç karrierës së tij, edhe jeta personale po i shkon si më së miri. Ai para më shumë se një viti ka zyrtarizuar me fejesë lidhjen e tij me bukuroshen Leonita Lekaj.

Edhe e fejuara e futbollistit duket se po e shijon epitetin e të qenurit pjesë e familjes Xhaka. Ajo kohë pas kohe poston fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet e kënaqur nën shoqërinë e nënës dhe motrës së Granitit tashmë edhe në ndeshjet e personit të zemrës në ligën angleze./prive.al/

Artikuj të ngjashëm