A do xhelozojë Ronela pas kësaj foto të Young Zerkës?

By

Javët në vijim do sjellin një projekt të ri nga Young Zerka.

Pas disa muajsh mungesë, sipas të gjitha gjasave, këngëtari unik do vijë solo.

Kjo është lënë të kuptohet përmes një postimi ku shfaqet mes dy bukurosheve, pjesë të klipit.

Kaq ka mjaftuar që këngëtari të ‘vërshohet’ me komente të fansave që e kanë pasur një pyetje të vetme: ‘Ku e ke Ronelën?’

Duket se në këtë pjesë, meqenëse ndajnë të njejtin profesion, dyshja kuptojnë shumë mirë njëri-tjetrin dhe vend për xhelozi provinciale nuk ka. E rëndësishme është që Ronelën ta ketë në zemër. /Prive.al

#Anna ?✅??

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

Artikuj të ngjashëm