I zbulon vetë Osmani: Përplot risi në jetën e ‘teta Gjylit’ në episodet e reja

By

Rikthimi i serialit ‘Egjeli’ në ekran ka arritur të fitojë mjaft vëmendje të publikut të cilit i kishin munguar aktorët e njohur të humorit në ekran.

E për t’i sjellur në një tjetër dimension, gazetarja Maki Bajrami ishte në prapaskenat e xhirimeve të ‘Egjeli’ për t’iu sjellur detaje nga xhirimet.

E për të parën herë, për mikrofonin e Prive, Osman Azemi shpalosi risitë që na presin në rolin e tij të ‘teta Gjylit’.

Kjo e fundit duket se do na habisë me transformimin dhe zhvillimet e reja në jetën e saj.

Se për çfarë bëhet fjalë realisht mund ta kuptoni në videon e mëposhtme nga minuti 4:09.

Artikuj të ngjashëm