Fjolla nuk ndalet, publikon bisedat private me Fisnik Sylën

By

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar të postojë në rrjete sociale.

Pas rrëfimit tronditës prej gjysmë ore ku foli për shumëçka, mes tjerash edhe tentativa për ta helmuar, ajo ka publikuar biseda me Fisnik Sylën.

Ish-partneri në pjesën e parë të tyre i garanton që nuk rrezikon burg.

Kur gjërat ndryshojnë rrugës, ai pastaj shihet teksa i thotë se është në kërkim të Interpol dhe do mbajë 6 vite burg në Shqipëri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm