Çka po ndodh me martesën e Adelina Tahiri?

By

Adelina Tahiri nuk është në kohën më të mirë të martesës.

Ajo dhe burri i saj janë duke kaluar nëpër një krizë martesore.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë.

Artikuj të ngjashëm