Adrian Gaxha zhvishet dhe pozon para pasqyrës

By

Adrian Gaxha është zhveshur dhe ka pozuar para pasqyrës.

Ai publikoi një fotografi në Instagram duke treguar trupin e tij për të cilin ka punuar mjaft kohë.

Imazhi mori goxha pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Nëse nuk e dini, Adriani së fundmi po merret me biznesin e tij në Shkup ndërkaq në muzikë ka kohë që nuk ka publikuar diçka të re./Prive.al

View this post on Instagram

Quarantine mood

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha) on

Artikuj të ngjashëm