Dreni dhe Arti transformohen në pamje

By

Janë dy prej vëllezërve shqiptarë më të pëlqyer.

Dren dhe Art Abazi këtë gjë e kanë arritur përmes artit që bëjnë por jo vetëm.

Edhe pamja e jashtme ka qenë një komponentë e rëndësishme sepse djemtë njihen në listën e meshkujve më seksi shqiptarë.

E kur jemi tek pamja e jashtme, në këtë të fundit ka ndryshime.

Dreni dhe Arti kanë vendosur të prejnë flokët në tërësi dhe të pozojnë bashkë duke bërë shaka me këtë pjesë.

‘Vëllezërit Qelaj’ – ka qenë përshkrimi sipër fotografisë që pa dyshim i shkon shumë pamjes së re të djemve. /Prive.al

View this post on Instagram

Vëllëzërit Qelaj

A post shared by Dren Abazi (@drenabazi) on

Artikuj të ngjashëm